De eerste Key2Control Regiodag in Limburg!
Op 19 juni organiseerden we onze eerste Key2Control Regiodag in Limburg. Deze middag stond in het teken van het leggen van nieuwe contacten en het delen van kennis en praktijkervaringen op het gebied van rechtmatigheidsverantwoording en informatiebeveiliging.
Gemeente Beek, Landgraaf en Venlo deelden waardevolle inzichten tijdens verschillende interactieve sessies. Daarnaast lanceerden we ons nieuwe AI Management Systeem (AIMS). Een mooi moment dat perfect aansloot bij het aansluitende bezoek aan de AI Expo van het Discovery Museum. We kijken terug op een geslaagde en inspirerende middag!








Wil je meer weten over de Regiodag of het AI Management Systeem dat wij hebben gelanceerd? Neem dan gerust contact met ons op. We gaan graag met je in gesprek!